SKLEPY

salon aranżacji wnętrz

Galeria Prószkowska - Salon Cermag

CERMAG to specjalistyczna sieć handlowo-usługowa, prowadząca sprzedaż płytek ceramicznych, wyposażenia łazienek oraz materiałów, powiązanych z ich montażem. Rozwijamy też usługi projektowe i budowlane w obszarze aranżacji wnętrz oraz prac budowlano-wykończeniowych.

salon aranżacji wnętrz

Dla Ciebie specjalizujemy się w meblach kuchennych na wymiar. Oprócz tego w naszej ofercie znajdziesz nietypowe zabudowy szaf wnękowych oraz mebli łazienkowych. Pomagamy w doborze materiałów, wykonujemy projekty wnętrz oraz zabudowy oraz ich realizację. Oferujemy szeroki wybór unikalnych rozwiązań wnętrzarskich i projektowych, szeroką gamę urządzeń AGD do zabudowy (Gaggenau, Miele, Siemens, Bosch, Falmec itd.)

salon aranżacji wnętrz

Zapraszamy Państwa do świata pięknych i niepowtarzalnych mebli. Świata inspiracji, kolorów i faktur.

salon aranżacji wnętrz

Elstilo – niepowtarzalne, stylowe oświetlenie, piękne wzornictwo oraz niepodważalna jakość.

salon aranżacji wnętrz

„Mix doskonały, który stworzył Fantazję – z założenia miejsce, w którym w miłej i pozytywnej atmosferze Klienci dokonają wyboru farb ekskluzywnej marki Benjamin Moore, niepowtarzalnych dekoracyjnych efektów ściennych marek Candis, Texturline, Rival, Cotton Wall oraz tapet takich marek jak chociażby słynna Shand Kydd, Imperial, Gremacy czy Waverly należących do kanadyjskiego koncernu Blue Mountain. Naszą ofertę staramy się poszerzać i udoskonalać w miarę potrzeb Klientów.”

salon aranżacji wnętrz

Astfloor jest znaną marką realizującą prestiżowe zlecenia na doradztwo w doborze, sprzedaż i profesjonalny montaż podłóg, drzwi i tarasów w całej Polsce. Obecnie posiada cztery salony sprzedaży

salon aranżacji wnętrz

Firma od początku swojej działalności specjalizuje się wyłącznie w produkcji schodów. Wieloletnie doświadczenie pozwala zaoferować Państwu produkty najwyższej jakości. Dzięki precyzji i praktyce fachowców firma jest w stanie sprostać najwyższym wymaganiom współczesnego rynku, a co za tym idzie, zagwarantować naszym klientom pełną satysfakcję z współpracy.

salon aranżacji wnętrz

Studio mebli kuchennych.

salon aranżacji wnętrz

DeCandia Design Academy to pierwsza w regionie roczna szkoła praktycznej nauki zawodu projektanta wnętrz!

salon aranżacji wnętrz

Biuro architekta, w swojej ofercie posiada rozwiązania zarówno dla klienta indywidualnego jak i biznesowego. W ofercie posiada: projektowaniem wnętrz mieszkań i apartamentów, domów, a także obiektów komercyjnych sklepów, biur, lokali usługowych.