Salon

salon wysposażenia łazienek

Galeria Prószkowska - Salon Cermag

Godziny otwarcia

PON-PT: 9:00 – 18:00
SOB: 9:00 – 14:00
NIEDZ: nieczynne

Kontakt

Kontakt bepośredni

Katarzyna Brylczak
Kierownik Oddziału
tel. 77 457 35 09
gsm: 608 299 425
e-mail: kbrylczak@cermag.com.pl

Agnieszka Kubasiewicz
Koordynator Sprzedaży Detalicznej
gsm: 602 246 255
e-mail: akubasiewicz@cermag.com.pl

Andrzej Kieras
Doradca Klienta
gsm: 698 609 617
e-mail: akieras@cermag.com.pl

Tomasz Bartoszek
Doradca Klienta
tel. 77 457 35 09
gsm: 608 631 255
e-mail: tbartoszek@cermag.com.pl

Mirela Adamiec
Sprzedawca
tel. 77 457 35 09
gsm: 608 333 556
e-mail: madamiec@cermag.com.pl

Beata Byczkowska
Sprzedawca
gsm: 608 333 512
e-mail: bbyczkowska@cermag.com.pl

Obsługa Inwestycji
Przemysław Knuter
Przedstawiciel Handlowy
fax: 77 474 88 82
gsm: 608 333 530
e-mail: pknuter@cermag.com.pl

Poznaj nas

CERMAG to specjalistyczna sieć handlowo-usługowa, prowadząca sprzedaż płytek ceramicznych, wyposażenia łazienek oraz materiałów, powiązanych z ich montażem. Rozwijamy też usługi projektowe i budowlane w obszarze aranżacji wnętrz oraz prac budowlano-wykończeniowych.

Nasze kolekcje przywozimy z wielu krajów Unii Europejskiej, Azji czy nawet Ameryki Południowej. Są to produkty najwyższej jakości, o wysokich walorach użytkowych i wzorniczych, zapewniające satysfakcję z ich posiadania przez długie lata.

Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania architektoniczne i aranżacyjne, uwzględniając najnowsze światowe trendy w designie. Nasze doświadczenie i zdobywana wiedza uwierzytelnia nas jako doświadczonego partnera w biznesie. Od 30 lat spełniamy oczekiwania naszych Klientów w zakresie piękna i komfortu.

Stawiamy na ciągły rozwój. Intensywnie współpracujemy z architektami, przykładamy również dużą wagę do wiedzy i umiejętności naszych doradców handlowych, by w jeszcze większym stopniu spełniali oni oczekiwania naszych Klientów.

Współpracujący z nami producenci, architekci oraz klienci detaliczni od lat doceniają nasz nowoczesny design, najwyższą klasę ekspozycji oraz niestandardowe rozwiązania w zakresie aranżacji wnętrz. Wielokrotnie nasza firma była i jest nagradzana prestiżowymi wyróżnieniami, potwierdzającymi nasz profesjonalizm, dobre wyniki finansowe i dynamiczny rozwój.